Ana SayfaGüzellikAlın kırışıklığı masajı nasıl yapılır
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Alın kırışıklığı masajı nasıl yapılır

 

1. Tercih ettiğiniz ürünü uyguladıktan sonra , yüzünüzün şeklini izleyerek parmaklarınızı burun köprüsünden aşağı doğru kaydırarak başlayın .

2. Ardından, tek bir akışkan hareketle parmaklarınızı gözlerin altında ve dışarı doğru kaydırmaya devam edin.

3. Sonra parmaklarınızı elmacık kemiklerinin üzerine getirin ve dışarı doğru süpürün. Elmacık kemiklerinin altında aynı hareketi tekrarlayın.

4. Şimdi alnına geçeceksiniz. Aynı hafif süpürme tekniğini kullanın, alnın ortasından dışarı doğru çalışın ve kaşlardan saç çizgisine kadar yukarı doğru hareketleri kullanın. Dikey vuruşlar yapmak için baş parmaklarınızı kullanmak ve diğer parmaklarınızı yatay vuruşlar için birbirine yakın tutmak isteyeceksiniz.

5. Daha sonra çene: Her bir işaret parmağının yanlarını alt dudaktan çene çizgisine süpürmek için kullanın. Çenenin ortasından kulaklara doğru hareket edin.

6. Bundan sonra, çenenin ortasından kulaklara kadar süpürmek için her elinize iki parmağınızı kullanın. Bir parmak altta diğeri ile çene çizgisinin üzerine çıkmalıdır.

7. Boynunuzu ve dekoltenizi kaçırmayın! Bu bölgeler için, cildi kaldırmaya yardımcı olmak için boynu çene hattına kadar hafif, hızlı vuruşlar yapın, ardından dekolteinizin ortasından dışarıya doğru parmak uçlarıyla küçük, dairesel hareketler kullanın. Bu , yanınızda uyumaktan kaynaklanan kırışıklıkları gidermeye yardımcı olacaktır .

 

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler