Irina Maslova

Irina Maslova

Psikoloji

Psikolog, hipnoterapist, kadın eğitmen

Psikologlar , muhatapta, özellikle bir erkekse, olumlu duygular uyandıran birkaç davranış çizgisi geliştirdiler . Unutmayın: sadece partnerinizin size karşı tutumu değişmekle kalmayacak, siz de daha samimi, açık ve şehvetli olacaksınız. Tekniklerin her birini sırayla kullanmaya çalışın ve içsel durumunuzun ve başkalarının tutumunun nasıl değiştiğini gözlemleyin.
Bir erkeğin seni düşünmesini nasıl sağlarsın: İşe yarayan 6 teknik
zihinsel vuruşlar

İnsanlarla telefonda bile iletişim kurarken, muhatabın kafasına, omuzlarına, elini tutarak hafifçe okşadığınızı hayal edin. Hangi seçeneğin sizin için en uygun olduğunu ve hangisinin en güçlü etkiye sahip olduğunu deneyin.

Bir konuşma sırasında nereye baktığınıza dikkat edin . Bir erkeği memnun etmek istiyorsanız, burnunun ucuna veya dudaklarına bakın. Burası samimi bir alandır, erkekler bu tür görüşlere karşı çok hassastır. Çabuk rahatlarlar, gülümsemeye başlarlar ve sohbet etmeye hazırdırlar. Ancak kesinlikle gözlerin içine veya daha da kötüsü kaşların arasına bakmak yasak bir tekniktir. Bir saldırıya veya ciddi bir savunmaya işaret eder.

ihale itirazları

İlk iki nokta adamınızı rahatlattığında, ağır silahlarla başlayabilirsiniz. Kendinize şunu söyleyin: “Sen iyisin”, “Çok havalısın”, “Sana sahip olduğum için mutluyum.” Bu ifadeler sevgiyle o kadar doyurulur ki, bunları kendinize söyleseniz bile, muhatap çok sıcak ve rahat hale gelir ( burada bir erkeğe verebileceğiniz diğer iltifatlar hakkında bilgi edinin ). İç mekan bitkilerini sular ve onlara tatlı sözler söylerseniz ne olduğunu hatırlıyor musunuz? İnsanlar sıcaklık ve sevgiye aynı şekilde tepki verirler.

Bir erkeğin seni düşünmesini nasıl sağlarsın: İşe yarayan 6 teknik

Tekniğin özü, tüm eylemleri üç kez tekrarlamanızdır. Adama baktı, başını çevirdi, üç kez tekrarladı. Gel ve omzuna dokun, sonra tekrar tekrar. Gerçek şu ki, erkekler çok şey düşünüyor ve bizim gibi düşünceler arasında geçiş yapmak onlar için o kadar kolay değil. Ve kadınlar bunu genellikle sevgi eksikliği olarak algılarlar. Dokunsal temas, hızlı bir şekilde yeniden uyum sağlamalarına ve size doğru tepki vermeye başlamalarına yardımcı olacaktır.

güç sözleri

Tek kelimeyle, kötü bir günü düzeltebilir ve harika seksi mahvedebilirsin. Bu yüzden sevgilinize nasıl hitap ettiğinizi düşünün. Bir erkeğin seninle gerçekten ilgilenmesini ister misin? Küçültülmüş takma adları güçlü olanlarla değiştirin. Onunla yaşadığın hayatın sorumluluğunu ona hissettir. Eve bakkaliye ile geldi ve siz ona kapıdan şöyle dediniz: “Madenci geldi! Evin efendisi!” Daha akıllı ve daha yaratıcı olun.

Eve gelen bir adam hemen masasına giderse veya bilgisayar oyunlarına girerse, kızmayın. Kendine gelmesi için ona zaman tanıyın ve bu sırada mutfağa gidin, bir tavada birkaç yemek kaşığı zeytinyağını ısıtın, bir baş sarımsağı sıkın ve baharatları ekleyin. Evden öyle bir koku geçecek ki sevdiğiniz kişi kesinlikle buna dikkat edecektir . Odaya girin, kulağınıza fısıldayın: “Mutfaktayım” ve hemen odadan çıkın. Bu teknik binlerce kadın tarafından test edildi ve işe yarıyor.

bana övünmek için bir sebep söyle

Herkes sevgili hakkında konuşmayı sever. Partnerinize bu fırsatı verin. Örneğin, akşam yemeğinde bisiklete binmeyi nasıl öğrendiğini veya çocukken en çok ne yapmaktan hoşlandığını sorun. Erkekler istismarları hakkında konuşmayı severler, sadece bunu sormuyoruz ve bu nedenle onlar hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

Fotoğraf # 1 - Bir erkeğin sizi düşünmesini sağlayacak 7 teknisyen

göze batmayan endişe

Ona sıcaklık vermek ve tekrar tekrar bu sıcaklığa dönmesini sağlamak için ikinci bir anne olarak erkek olmanıza gerek yok. Bazen hayatında zamanında ve ücretsiz olarak ortaya çıkan yeterince küçük şey vardır. Rastgele atılmış bir iltifat, öğle yemeğinde küçük bir ikram ( “En Büyüleyici ve Çekici” filminden ipuçlarını hatırlayın ), arabasızsa ve yoldaysanız onu eve atma teklifi … Asıl mesele aşırıya kaçmamak ve özenle aşırıya kaçmamaktır. Bir erkek kendini zorunlu hissetmeyecek, ancak aynı zamanda minnettarlık duyacak ve tutumunuzu takdir edecek – ve büyük olasılıkla, bir rahatlık ve bakım kaynağı olarak size tekrar ulaşacaktır.

Tüm bu teknikler sadece erkeklerle değil, aynı zamanda çocuklarla ve ebeveynlerle olan ilişkilerde de mükemmel şekilde çalışır.