Ana SayfaGüncelBurcunuza göre hangi meslek size çok para kazandıracak
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Burcunuza göre hangi meslek size çok para kazandıracak

Burçlara bağlı olarak nerede çalışmanın sizin için daha iyi olduğunu size söyleyeceğiz.

En sevdiğiniz iş sadece iyi kazanç sağlamakla kalmaz, aynı zamanda memnuniyet de getirir. Meslek seçimi hayatımızın çok önemli bir parçasıdır. Bir kişinin mizacı genellikle doğum tarihine bağlıdır ve kişiliğin enerjisi, isteklerini hobi türlerine dayatır. İlgi alanlarımızı tam olarak gerçekleştirmek ve aynı zamanda iyi para almak için nereye gideceğimizi astrologdan öğreneceğiz.

Anush Masesovna Grigoryants
Pratisyen astrolog, gerileme uzmanı, zihinsel danışman, melek terapisti.
Sezginin gelişimi için lider eğitim grupları.

Benim bilgim ezoterik faydaların bir hazinesidir.

– Belirli bir kişiyi hangi mesleğin seçeceği sorusuna cevap vermek için zodyak işaretinin bir işareti yeterli değildir. Belirli doğum tarihini ve saatini bilmeniz gerekir. Ama elbette her burcun ortak özellikleri vardır. Hepsi, genel olarak bir kişinin mizacını belirleyen ve ilgi alanlarına odaklanan ateş, toprak, su ve hava olmak üzere dört elementten birine aittir.

Yangın işaretleri – enerji ve yaratıcılık
Koç

Koç “ateşi” gerçek bir alevdir. Bu işaretin temsilcilerinin enerjisi, faaliyetin gerekli olduğu yerde kendilerini gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır. Araba servisi, inşaat, ev aletleri onarım hizmetleri ve daha fazlası gibi dikişten bir şeyi tamir etmeye kadar el emeği olabilir.

Aynı zamanda, Koç’un zorlukların üstesinden gelmesi gerekiyor. İyi askerler, sporcular ve antrenörler yaparlar. Vokal kariyeri, yaratıcı potansiyeli ve delme yeteneklerini gerçekleştirme alanlarından biridir. Alla Pugacheva ve Philip Kirkorov bu işaretin önde gelen temsilcileridir.

Koç çabuk karar verir, riskli bir girişimcidir ve kriz durumlarında iyi bir yöneticidir. O, “ebedi savaşçı” tipine aittir. Yeni şeyler üstlenmeyi sever ve çoğu zaman kazanan olur.

 Aslan

Aslan güneşi eşit, inatla yanar ve herkes tarafından fark edilir. Bunlar kelimenin tam anlamıyla ünlü kariyercilerdir. Yeteneklerini övmek için dağları yerinden oynatmaya ve ellerinden gelenin en iyisini vermeye hazırlar. Gençliklerinden itibaren belirli yüksekliklere ulaştıklarıyla övünebilirler. Yetişkinliğe göre, kural olarak, yüksek konumlarından ve iyi kazançlarından gurur duyarlar.

Aslanlar, “halka yönelik konserleri” ile ön planda olmayı severler. Tüm çizgilerin parlak yaratıcılığı, tatil organizasyonu ve şov dünyası için uygundurlar, onlar için politik bir arena ve kendinizi parlak bir şekilde gösterebileceğiniz herhangi bir alan basitçe yaratılmıştır.

Duygusal olarak eleştiri ve kendi hatalarıyla ilgili olmaları nedeniyle, bu işaretin temsilcileri hata yapmamaya çalışır. Kendileri başkalarının işlerini kontrol etmeye direnmelerine rağmen, komuta edilmekten hoşlanmazlar. Bu yüzden bağımsız olmaya çalışırlar ve işverene hizmet etmezler. Az sayıda astınız olan kendi işiniz olabilir veya sorumlulukları gizlice vekillere devredebileceğiniz bir iş olabilir. Cömertlikleri, samimiyetleri ve iyimserlikleri, kariyerlerinde onlara her zaman yardımcı olur.

Kısacası, alkışların, iltifatların ve çiçeklerin olduğu her yerde Aslanlar vardır.

yay Burcu

Yay ateşi her zaman iyi bir pozisyon ve yüksek statü hayal eder. Yay, motive edici ve ilham vericidir. Herkese nasıl yaşayacağını, yolu nerede tutacağını ve ne yapacağını söyleyebiliyor. Tek bir fikirle ateş yakabilir ve onunla tüm ortamı tutuşturabilir.

Bu işaretin temsilcileri her zaman yüksek topluma girmeyi hayal eder, bu nedenle tüm mesleklerin seçkinleridir. Bu işaret, insan kitlelerini yönetme yeteneğine sahiptir, bu nedenle Yay, genellikle politikacılar ve devlet liderleri arasında bulunur. Onlara “komiser” denilebilir – ideolojiden sorumlu insanlar.

Statü ve elit sporlarla ilgileniyorlar – satranç, binicilik sporları, golf. Bir stratejinin gerekli olduğu her şey Yay burcudur.

Zodyak burcunun dokuzuncu işareti, ondan uzak olan ve otorite gerektiren her şeyle ilgilenir. Yay her zaman yabancı seyahat, dil öğrenme ve yabancı deneyim konusunda tutkuludur. Ondan uzak olandan değil, onu daha yetkili kılan şeylerden etkilenir. Yay burcunun öğrenmesi ve asla aynı bilgi üzerinde durmaması çok önemlidir. Sertifika ve diploma onlar için önemlidir.

Muhasebe ve finansal titizlik onun için değil, bir stratejinin gerekli olduğu bankacılık sisteminde onun yerinde olacak. Üretimde, turizmde, yaratıcılıkta kendini deneyebilir.

Dünya işaretleri – sabır, yerçekimi ve güvenilirlik
Boğa Burcu

Boğa, herkesi besleyebilecek verimli bir topraktır. Bu işaretin temsilcileri asla bir şişe bitkisel yağ satın almayacaklar, sarf malzemelerine ihtiyaçları var, esasen akümülatörler. Bu nedenle Boğa genellikle depolama, depolama ve stoklamadan sorumludur. Gıda depolarında ideal çalışanlar, mükemmel tedarikçiler, mağaza satıcıları veya daha basit olarak emtia uzmanlarıdır.

Boğalar için her zaman kendi parasının olması önemlidir, krediyle yaşamazlar. Kendi girişimcilikleri için çabalarlar ve büyük küçük işletme liderleridirler. Güçlü ve güvenilirler, sessiz ve cesurlar, ancak eleştiriyi acı bir şekilde alıyorlar.

Boğa dakik ve bilgiçtir ve büyük bankacılar olabilir. Kanunların ve … tariflerin tüm noktalarına titizlikle bağlı kalırlar, bu nedenle mükemmel aşçılar yaparlar. Ayrıca çiftçilik ve çevre düzenlemesi konusunda tutkulular. Parayı sevdikleri için mücevher yapmak veya satmak da onların ayrıcalığıdır.

Başak

Başak’ın sembolü rasyonelliktir. Her yerde faydalı olmak ve diğer insanlara yardım etmek isterler. Çalışkanlıkları ve sistemli yaklaşımları hizmet sektöründe işe yarayacaktır. Bunlar güzellik salonları, kafeler, her seviyeden yönetim, satış danışmanları, yönetici asistanları.

Mükemmel hemşireler ve pratisyen hekimler olurlar. Aynı zamanda, kesip çıkarmanız gereken ameliyathane onlar için değil. Başaklar, sonucu görebileceğiniz bir uzmanlık alanı seçmeye çalışıyor. Arttırılmış yapı ve analitiklerin gerekli olduğu iş ve bilim alanında çok üretkendirler.

Bu işaretin sanatıyla, birçok ünlü Bakire – Sophia Loren, Faina Ranevskaya, Zemfira olmasına rağmen, her şey çok daha karmaşık.

Başak, tüm görevlerini diğerlerinden daha iyi yerine getirir ve her şey mükemmel yapılsa bile düzeltilmesi gerekenleri bulur. Onlar için analitik çalışma da yaratılır, bu nedenle bu burcun lojistiğinde çalışan en iyilerden biri olacaktır.

Oğlak

İşaretin dünyevi sembolü kayalardır. Oğlak sarsılmazdır ve yavaş ve emin adımlarla yukarı doğru uzanır. Sabır onun en iyi müttefikidir ve doğasında var olan amaçlılığı, amaçlanan yoldan dönmesine asla izin vermez. Oğlak için bir hedef belirleyin ve geri çekilin, müdahale etmeyin, her zaman zirveye ulaşacaktır. İşaretin temsilcileri, yalnızca büyüme ve beklentiler için bir fırsatın olduğu alanlarda hizmet edebilir. Oğlak, hırsını göstermeden, bir kariyere ihtiyacı olduğunu ve bunu başaracağını kabul ediyor. Bu yüzden harika, sakin ama ısrarcı liderler olurlar.

Toprak burcu insanları için gayrimenkul, inşaat işleri ile ilgili alanlar iyidir. Sert doğal kayalardan hoşlanırlar, bu nedenle mükemmel duvar ustaları, marangozlar veya oymacılardır. Yaratıcılık yeteneklerini mücevher işlerinde göstermeleri mümkündür.

Oğlaklar, tüm bürokratik hükümet yapılarında harika yetkililer ve iyi işçilerdir.

Hava işaretleri – özgürlük sevgisi, sosyallik
ikizler

Hava her yere nüfuz eder, meraklı, hareketli, hafif ve şeffaftır. Bu yüzden hava işaretleri insanları yeni ve öngörülemeyen bir şey için çabalıyor. İkizler, kaldırması en kolay burçlardan biridir. Ayrıntılara girmeden çok fazla bilgi ve canlı iletişim gerektirirler. Zihinsel çalışmayı fiziksel çalışmaya tercih ederler.

Kolayca tanışan burç, satış müzakerecisi, rehber, tercüman, taksi şoförü olarak kolayca iş bulabilir. Kararsız, kararsız bir yapıya sahip olan İkizler, kurnaz ve tehlikeli girişimciler olabilir.

Burcun en büyük yeteneklerinden biri yazmaktır. Bu nedenle, gazetecilik, editörlük ve sadece roman, masal ve diğer şeyler yazamayacağı, aynı zamanda atlas ve ansiklopedilerin derleyicisi olabileceği bir kitap yayınevi ona açıktır.

terazi

Denge ve uyumun hakim olduğu burç. Terazi harika bir güzellik duygusuna sahiptir. Bunu herhangi bir meslekte uygularlar: kelimeyle – hukukta, şeylerle – tasarımda, boyalarla – makyajda. Yani Terazi moda, güzellik, eğlence, tasarım alanında kendini en iyi şekilde ortaya koyabilecektir. Yetenekli moda tasarımcıları, makyözler, dekoratörler yaparlar.

Teraziler diplomat olarak doğarlar çünkü onlar için en önemli şey sadece dış dünyada değil, aynı zamanda insanların ilişkilerinde de bir denge bulmaktır. Dinlemeyi bilirler, karşı tarafı anlamaya çalışırlar ve uyumlu bağlantılar kurarlar. Ayrıca çatışmaları çözmeniz ve anlaşmazlıklardan kaçınmanız gereken uygun meslekler – bir hakim, avukat, avukat.

Bu işaretin her zaman eksik olmadığı tek şey kararlılıktır. Bu nedenle girişimcilikte genellikle bir ortağa ihtiyaç duyarlar.

Kova

Bu işaret en hızlı hava olarak adlandırılabilir. Yani, en sinsi ve tüm hava işaretlerinden arınmış olanıdır. Zodyak işaretlerinin temsilcileri arasında Kova, en fazla hayalperest ve hayalperest sayısına sahiptir. Onbirinci burcu temsil eden kişiler genellikle alanlarını ve faaliyet türlerini değiştirirler, ofiste tam zamanlı oturamazlar, bu nedenle serbest ve uzaktan çalışma ararlar.

Fidget’lar için bloglardan elde edilen kazançlar, BT faaliyetleri ve fikirlerle ve yeniliklerle parlamanın gerekli olduğu alanlar uygundur. Buluşlar, en son gelişmeler, araştırma onların ana unsurudur. Birkaç dahiyi hatırlayalım – Kova – Landau, Mendeleev, Darwin.

Su işaretleri – duygular ve duygular
Yengeç

Hem suda hem de karada yaşayabilen bir burç. Yengeçler, duygusallık, içgörü ve insanlarda çok bilgili olmaları ile ayırt edilir. Bu adamlar o kadar duygusal ve ilgili ki, ev ve bakımla ilgili şeyleri yapmak için basitçe “reçetelenmiş”ler. Bunlar anaokullarında, hayvanlar ve bitkiler için kreşlerde uzmanlık olabilir.

Yengeçler eleştiriye ve baskıya tahammül etmezler, etkilenebilirler, aşırı kendi kendilerini incelemeye ve problemlerini abartmaya eğilimlidirler. Kanserlerin ihtiyatlı ve ihtiyatlı olduğu gerçeğiyle birleştiğinde, muhatapları nasıl kazanacaklarını biliyorlar.

Bu işaretin temsilcileri en iyi fırıncılar, lokantacılar, otel işletmecileri, bahçıvanlar, çiçekçiler ve İK yöneticileridir. Dadılar, hemşireler, hizmetçiler veya mürebbiyeler gibi ev işleri için personel işe alma işlerini düşünmeleri onlar için iyidir.

Navigatör, balıkçı ve dalgıç da Yengeçler için mesleklerdir.

Akrep

Çelişkili doğaların parlak karakter özellikleri vardır. “Kötü” taraflardan – gurur, kıskançlık, nefret, kıskançlık, kibir, sertlik. “İyi” den – cesaret ve azim, krizden dönüşme ve hızlı bir şekilde kurtulma yeteneği. Akrep’in ilgi alanları çok çeşitlidir, bu nedenle seçim yapmakta zorlanırlar ve sadece bir meslekte duramazlar. Onlara baskı yapamazsınız. Faaliyet kapsamının belirlenmesi bağımsız olarak yapılmalıdır.

Mizaçları ve benzersiz karakterleri nedeniyle askerlik meslekleri Akrepler için uygundur. Ve stratejik değil, daha gizli birimler. Harika dedektifler ve araştırmacılar olabilirler. Akrepler genellikle devlet ve devlet kurumlarında hizmet vermeyi tercih eder. Başarılı işadamları ve bankacılar olurlar.

Geleneksel ve alternatif tıpta bir yerleri var: iyi psikiyatristler, hipnoterapistler veya medyumlar, sihirbazlar, şamanlar yapıyorlar.

Balıklar

Zodyakın on ikinci, son mistik işareti. Balık’ta her şey duygulara dönüşür. Bunlar rüyalarda yaşayan insanlar. İdealisttirler ve her zaman gerçekleştirilemez mükemmellik için çabalarken, mistik bir düşünceye sahip ve ahlakidirler.

İtirafçılar, sanatçılar, şairler, müzisyenler olabilirler. İlham gerektiren her şey bu işarete uyacaktır. Ancak çoğu zaman tembellik ve melankoliye kapılırlar ve depresyon ve ilgisizlik onları yoldan çıkarır.

Uygun mesleklerden, ilk bakışta tamamen farklı faaliyet türleri sayılabilir: psikologlar ve film yapımcıları, koku derleyicileri ve denizciler, yoga öğretmenleri ve doktorlar, tanınmış kişiler ve borsa simsarları. Yukarıda belirtildiği gibi, asıl şey ilhamdır.

Hassas yapıları nedeniyle, ancak öz disiplin ve özgüven eksikliği nedeniyle, Balık nadiren liderlik pozisyonuna sahiptir. Öyleyse git, Rybki, delicesine aşık olma denilen akışla.

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler