Ana SayfaGüncelErkeğinizi neden şımartmalısınız
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Erkeğinizi neden şımartmalısınız

Hayatınızda ki erkeği neden ve nasıl şımartmalısınız ?

Erkekler en çok pohpohlanmaktan hoşlanırlar ve kendisini pohpohlayan kadına büyük bir aşkla bağlanırlar. Peki erkeklerin egosunu tatmin etmenin yolları neler ?

Erkekler en çok pohpohlanmaktan hoşlanırlar ve kendisini pohpohlayan kadına büyük bir aşkla bağlanırlar. Peki erkeklerin egosunu tatmin etmenin yolları neler ?

Erkekler en çok yol tarifi konusunda kendilerine güvenirler ve bu kabiliyetlerinden gurur duyarlar.

Ona bildiğiniz ya da bilmediğiniz tüm kestirme yolları sorun ve size anlatırken ki mutluluğunu izleyin. Buna tüm erkekler bayılıyor !

Erkek arkadaşınızın sevdiği etkinlikleri yapmaya özen gösterin. Haftasonunu onun planlamasına izin verin ve günün keyfini çıkarın.

Tamir işlerinden çoğu erkek çok hoşlanır, yapamasalar bile. Bu durumda tamirci çağırmak yerine durumu ona anlatın. Emin olun çok mutlu olacaktır.

Tamir edemeseler bile uğraşsınlar, elbet yapamazsa harika bir bahane bulacak ve kendisi tesisatçıyı çağıracak, merak etmeyin !

Erkeğinize yeri geldikte iltifat edin. Sizi çok mutlu ettiğini hissetsin. Onu övdükçe şevkinin git gide artacağına şahit olacaksınız ve hiç pişman olmayacaksınız !

Erkekler de kıskanılmaktan hoşlanır, tabi yerinde ve dozunda olursa. Bunaltmadan onu çok kıskandığınızı belli etmeye çalışın.

Erkekler ailesine ve arkadaşlarına çok önem verir, onlara karşı oldukça sempatik olmalısın. Mesafeyi çok iyi ayarlamalısın ve birbirinize karşı saygıyı korumalısınız.

Size zırt pırt gelsinler ve sürekli vakit geçirin demiyoruz, ama onları sevdiğinizi hissettirmelisiniz. Erkeğinizin sizinle gurur duymasını istiyorsanız bunları yapmanız şart !

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler