Ana SayfaGüncelGözlüklerdeki çizikleri tedavi etmeye yardımcı olacak 4 mucize
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Gözlüklerdeki çizikleri tedavi etmeye yardımcı olacak 4 mucize

Lensler üzerindeki çizikler, uzun süre kullandıkça yavaş yavaş görünecektir.

Ve bir noktada, çiziklerin sayısı o kadar yoğun görünür ki, gözlüğünüz gözle görülür şekilde bulanıklaşır. Böyle zamanlarda durumu düzeltmek için aşağıdaki ipuçlarını uygulayabilirsiniz.

Diş macunu kullan

Diş macunu sadece diş temizleme etkisine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda özel durumlarda da kullanılabilir, bunlardan biri cam çiziklerini azaltmaya yardımcı olur. Diş macunu cam çiziklerini gidermek için kullanmanın yolu çok basittir: yüzeye 1 kat diş macunu sürün, ardından bir havluyla yağlayın. İnanması zor geliyor ama bu ipucunu evde deneyebilir ve şaşırabilirsiniz!

Karbonat

Ailedeki en çok yönlü içeriklerden biri şüphesiz kabartma tozu. Kabartma tozu, temizleme, lekeleri çok iyi çıkarma kabiliyeti ile ünlüdür. Bu yüzden kalın bir macun yapmak için karbonatı suyla karıştırabilirsin ve sonra bunu camı silmek için kullanmak camın üzerindeki kötü çizikleri gidermeye yardımcı olur.

Parlatma mumu

Gözlüğün üzerindeki çizikleri gidermek için cila mumu kullanılmaz, ancak kapı camına uygulanmalıdır, ayna … daha iyidir. Kullanımı da oldukça basit, yumuşak bir bezle camlara balmumu sürün, ardından yaklaşık 60 saniye saat yönünde ovalayın. Ardından, silmek için temiz bir bez kullanın, ardından lensleri temizlemek Vazelin

Vazellin, güzellik dünyasında iyi bilinen bir güzellik bileşenidir, ancak güzelliğin yanı sıra vazellin, camdaki çizikleri azaltmak için de kullanılabilir. Kullanımı diş macununa benzer, cama sürmek için biraz alırsınız, çizikler tamamen yok olana kadar nazikçe silin.

ve kurutmak için bir kez daha durulayın.

Yukarıdakiler, cam üzerindeki çizikleri etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olacak yöntemler, lütfen yukarıdaki yöntemlerden birini deneyin!

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler