Ana SayfaGüzellikGri Saçlarını Kuaförünüz size özel gri yapsın.
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Gri Saçlarını Kuaförünüz size özel gri yapsın.

Gri Saçlarını Kuaförünüz size özel gri yapsın.
Gri saçlar hakkındaki fikriniz nedir? Sende hiç var mı? Ve eğer yaparsan, onlardan rahatsız olur musun? Genel olarak birçok kadının bu “soruna” 3 yaklaşımı vardır.

Yalnızca birkaç gri saç varsa, pek çok kadın onları sadece koparır veya onları gizlemek için ayıracaklarını değiştirir ve çok fazla varsa – çoğu, onları gizlemek için her üç haftada bir saçlarını boyar. Ama neden gri saça bu kadar karşıyız? Neden bizde yokmuş gibi görünmesi için onu saklamayı ve bu kadar çok para harcamayı seçiyoruz? Gri saç konusunda gerçekten bu kadar güvensiz miyiz yoksa bu, güzellik endüstrisi baskısının bir parçası mı, sorun yaratan ve güvensizliklerimizden kâr sağlayan bir şey mi? Jack MartinKaliforniya merkezli bir kuaför, bu sorunla karşı karşıya geldi ve mükemmel bir çözüm buldu. Gri kökleri olan bir bayan salonuna gelip her 3 haftada bir saçlarını boyamaktan bıktığını ve daha yönetilebilir bir seçenek istediğini söylediğinde, saçını griye boyamak ve değişikliği kucaklamak için teklif etti. Sonuç kesinlikle çok etkileyici ve Jack bunu internette yayınladığında daha fazla müşterinin aynı çözümü istemesini sağlıyor. Ancak benzersiz olan şey, Jack’in herkese aynı gümüş saç modelini vermemesidir. Her müşteriyi, kökleriyle eşleşecek doğru gri türüyle eşleştirdiğinden emin olur. 1. Kişiselleştirilmiş gri saç elde etme süreci biraz zaman alır, ancak sonuçlar açıkça buna değer. Jack sık sık müşterilerinden birkaç inç kök büyümesi ile gelmelerini ister, böylece doğru yapmak için rengi ve alt tonları doğru şekilde analiz edebilir.
2. Prosedür yaklaşık 10 saat sürer, bu yüzden kendiniz için bir gün ayırmalı ve salonda hayallerinizdeki gri saçları elde ederek geçirmelisiniz. Bazı durumlarda, birkaç ziyarete bölünebilir
3. Bazen saç ağartmak için çok hasar görmüş ve gri renkte oluyor, bu yüzden Jack onu daha sağlıklı hale getirmek için elinden geleni yapıyor ve müşteriye rüya rengine ulaşmasının ne kadar süreceği konusunda bir zaman dilimi veriyor.
4. En doğal ama muhteşem gri saçlara ulaşmak için Jack, kişinin saçlarının ne kadar gri olduğunu, belirli bir bölüme mi odaklandığını yoksa başın her yerinde mi olduğunu analiz eder.Amaç, müşterilerin saçlarının saçını örtmesi için doğal bir model izlemektir. Çok fazla bakım yapmana gerek yok.
5. Önce Jack, çoğu insanın yıllarca kutu boyasıyla saçlarına enjekte ettiği pigmenti çıkarır, ardından pigmenti tamamen çıkarmak için saçı ağartır ve ardından her müşteri için mükemmel bir rengi karıştırır.
6. Bazen insanların her yerinde gümüş saçlar olur, ancak birkaç koyu renkli bölüm kaldığından, hepsini tek bir tonla boyamanın bir anlamı yoktur. Çok az insanın aslında tam bir gümüş rengi saçları vardır, bu nedenle gümüş vurgular ve açık tonlar yapmak çok daha doğal görünür.
7. Bazı insanların arkada koyu renkli kökleri olurken, önde gri saçları olacaktır, bu nedenle saç uzadığında bile güzel görünecek güzel bir karaciğer balayajı görünümü için kökleri daha koyu tutmak ve uçları gri renklendirmek mantıklıdır.
8. İnsanların yeni bir saç makyajı yaptırdığını görmek her zaman iyidir, ancak bunun aylık bakım gerektirmediğini anladığınızda daha da etkileyici olur. Müşterileri bunu aylarca unutabilir ve kendilerine daha fazla zaman ayırabilir.
9. Bu, tüm saç tipleri ve renkleri için işe yarar. Gördüğünüz gibi kıvırcık saçlar kesinlikle olağanüstü görünüyor, buklelere daha fazla tanım ve parlaklık katıyor.
10. Ve bunun onun işi için zararlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bu müşteriler her 3 haftada bir rötuş için gelmezken, yaklaşık 6 ayda bir bakım için geliyorlar, bu şekilde hissediyor bir angarya yerine bir tedavi gibi.

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler