Ana SayfaMansetKahve bilgini Coffee Beans
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Kahve bilgini Coffee Beans

Yirmi beşi aşkın farklı ülkeden özel olarak seçtiği yöresel kahve çekirdeklerini kahve severlerle buluşturan Coffee Beans, taze kavrulmuş kahve çekirdeği ve gerçek sütle hazırladığı lezzetli kahveleriyle şimdi de Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’ndeki öğrencilerin favori kahvecisi olmayı hedefliyor. Kahve çeşitlerini gençlere uygun fiyatlarla sunduklarının altını çizen Coffee Beans Kurucusu Abdullah Altaş, rengarenk bardaklarla servis edilen kahvelerin sunumuna da özellikle dikkat ettiklerini belirtiyor.

Yapılması gereken ödevler, teslim edilmesi gereken projeler, tamamlanması gereken sunumlar ve tam bitti derken gelen vize ve finaller… Öğrencilerin işleri de enerjileri de bitmiyor. Bir de buna oldukça hareketli geçen sosyal yaşamları, keyifli arkadaş buluşmaları, kampüsteki eğlenceli ders araları eklenince gençlerin en çok tercih ettiği içeceklerin başında hiç şüphesiz kahve geliyor. Üniversite öğrencileri için kahvenin bir ihtiyaç olduğunu bilen ve onlara en iyisini sunmak isteyen Coffee Beans, “Tarladan bardağa” mottosuyla şimdi de Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’ndeki öğrencileri gerçek kahve deneyimi yaşamaya davet ediyor. Rengarenk ve birbirinden yaratıcı karton bardaklarla kahve keyfi,

Taze kavrulmuş kahve çekirdeği ve gerçek sütle hazırladığı lezzetli kahvelerle kampüsteki yerini alan Coffee Beans, öğrencilerin favori kahvecisi olmayı hedefliyor. Kahve çeşitlerini öğrencilere oldukça uygun fiyatlarla sunduklarının altını çizen Coffee Beans Kurucusu Abdullah Altaş, kahvelerin sunumuna da özellikle dikkat ettiklerini belirterek; “Kahvelerimizi rengarenk ve birbirinden yaratıcı karton bardaklarla servis ediyoruz. Kahvelerin olduğu kadar bardakların da öğrencilere enerji vermesini istiyoruz. Şimdi öğrenciler lezzetli kahvelerini yudumlayarak bulundukları anların tadını çıkarıyor. Her biri farklı tasarıma sahip karton bardaklarıyla kahvelerinin fotoğrafını çekerek o anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmiyor. Coffee Beans olarak kahvelerimizin ders aralarında, sınavlara hazırlanırken ya da sohbet ortamlarında onlara keyif ve enerji vereceğinden eminiz” dedi.

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler