Ana SayfaGüncelVücut geliştirmeci seks bebekle evlendikten sonra
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Vücut geliştirmeci seks bebekle evlendikten sonra


Bu yılın başlarında bir seks bebeği ile evlenen bir adam, karısı onarım için gönderildiği için Noel’i yalnız geçiriyor olabilir.

Kazakistanlı bir vücut geliştirmeci olan Yuri Tolochko, özel günlerinin iki kez geri çekilmesinin ardından bu yıl Kasım ayında seks bebeği Margo ile evlendi.

Daily Star’a konuşan Tolochko, Margo’nun bozuk olduğunu ve başka bir şehirde tamir edildiğini açıkladı.
İyileşmesinin “ikimiz için de bir hediye” olacağını ve 7 Ocak’ta Kazakistan’da kutlanan Noel için evdeyse, belki Margo ile eğlenmek için yemek sipariş edeceğini veya arkadaşlarının geleceğini söyledi.

İkili Kasım ayı sonlarında Kazakistan’da yaklaşık 30 kişinin önünde evlendi ve yakın zamanda muhabir ve televizyon sunucusu Michelle Mortensen ile Margo ile olan ilişkisi hakkında konuştu.

“Belki deliyim, belki sapıkım ama yaptıklarımla ve yaptıklarımla gurur duyuyorum” dedi.
Bayan Mortensen, evliliğinden “hype art” olarak söz ederken ne demek istediğiyle ilgili olarak sorgulandığında, Bay Tolochko bunun yasal olarak kayıtlı olmadığını söyledi, ancak sendikanın “benim için, bizim için, insanlar için” olduğunu söyledi.

“Geleneksel aile zamanımızda dönüşüyor,” dedi, ardından sorulduğunda “karanlık tarafını” ifade etmenin bir yolu olduğunu söyledi.

Sonsuza dek Margo ile olup olmayacağı sorulduğunda, Tolochko gelecek hakkında düşünmediğini söyledi.
Daily Star’a göre, çift geçen yıl Aralık ayında nişanlanmıştı. İlk düğünleri Covid salgını nedeniyle ertelendi.

Düğünün ikinci kez ertelenmesi, Bay Tolochko’nun bir “karakter” gibi giyindiği bir trans yürüyüşünde saldırıya uğramasından sonraydı, Amanda.

Daily Star’a “Bu görüntü aracılığıyla toplumumuzda belirli fikirleri iletiyorum. Bu yüzden yenildim,” dedi. Saldırının ardından haftalar sonra Margo ile evlendi.

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler