Ana SayfaGüzellikYılbaşı detoksu tatilden önce nasıl hızlı bir şekilde kilo verilir
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Yılbaşı detoksu tatilden önce nasıl hızlı bir şekilde kilo verilir

Yılbaşı detoksu: Rüya gibi bir elbiseye sığdırmak için tatilden önce nasıl hızlı bir şekilde kilo verilir
Bir uzmanla birlikte size en kısa sürede nasıl kilo vereceğinizi anlatacağız.

Aralık, dilek kartının bazı noktalarını gözden geçirme ve harekete geçme zamanı. Örneğin, yıllarca aynı elbisede tonda bir vücut hayal etmemelisiniz: güzellik ve sağlık alanındaki uzmanlar, yaklaşan Yeni Yıl tatili için zaten bir rüya figürü bulmayı biliyorlar .

 

Sania Salievna Gallyamova
Сosmolab kliniğinin güzellik uzmanı

 

 

Aktif kilo kaybı için Yılbaşı Gecesi detoks programı, üç aşamadan oluşan mucizelerden biridir. Endosfer tedavisi ile başlayabilirsiniz: kulağa uzay gibi geliyor, hedefe bir roketten daha hızlı ulaşıyor. Bu, selülitle mücadelede temelde yeni bir yöntemdir .modern mikro-titreşim-sıkıştırma teknolojisinin kullanımına dayanmaktadır. Bunun yardımıyla, vücudu modüle etmede, kilo vermede ve vücuttaki genel kan dolaşımını iyileştirmede yüksek bir etki elde edilir. Etki, ilk prosedürden sonra fark edilir: sıkıştırma mikro titreşimi cildin görünümünü iyileştirir, pürüzsüz ve elastik hale getirir. Lenfatik drenaj sayesinde fazla sıvı vücuttan atılır. Bireysel bir yaklaşım, kısa sürede maksimum sonuç elde etmenizi sağlar. Ortalama olarak, baştan çıkarıcı bir vücut şekli elde etmek ve beli aziz 5 santimetre azaltmak için 5-8 prosedürden oluşan bir kompleks yeterlidir.

 

Bir sonraki aşama, sihirli bir değnek olmadan vücudun sorunlu bölgelerini çalıştıracak yoğun bir el masajıdır. Prosedür, elbette, gevşeme ile ilgili değil, bunun sonucu nedir. Mekanik hareketler toksinleri ve toksinleri uzaklaştırır, cilt sıkı ve elastik hale gelir. Ev diyeti ile birleştirilmiş bir prosedür kompleksi – ve Yılbaşı balosunda şenlikli bir mini elbiseyle parlayabilirsiniz.

 

 

 

Profesyonel kozmetikler kullanarak bir modelleme vücut sargısı yardımıyla etkinin hızlandırılmasını ve sağlamlaştırılmasını tavsiye ederim. Burada zaten rahatlayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz: prosedür kan dolaşımını iyileştirecek, toksinleri giderecek, şenlikli koşuşturmanın arifesinde vücudu hoş bir şekilde ısıtacaktır.

Geriye hiçbir şey kalmayacak: o elbiseyi giyin ve elde edilen sonuçlarla gelecek yıl boyunca parlayın. Oh evet! Ve dilek kartını düzenlemeyi unutmayın!

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler