Ana SayfaGüzellikŞiş yanaklar için farklı masaj
spot_img

Benzer içerikler

Bizi takip edin

Nuray Tacal

Editör

Sizler için birbirinden değerli ve pratik bilgileri biraraya getiriyoruz.

Şiş yanaklar için farklı masaj

(Hollywood Yanağı)
Dolgun ve yuvarlak hatlı yanaklara sahipseniz ve bundan hoşnut değilseniz size ameliyatsız ağrısız bir çözümümüz var.

Genetik yapınız dolayısıyla yuvarlak hatlı yanaklara sahip olabilirsiniz ve çok zayıf olsanız dahi bu durum değişmeyebilir. Ergenlik öncesi dönemlerde sevimli görünürken , olgunluk döneminde belirgin hatlar daha çekici algılanıyor. Ve tabi bu tarz talepler de bizi yeniliklere yöneltiyor. Peki belirgin hatlardan anladığımız nedir? Nasıl olur belirgin hatlı bir yüz ? Keskin bir çene ve elmacık hattı, daha ince bir alt yüz .

Dudak kenarından şakaklara doğru devam eden bölgede bir yağ yastıkçığı vardır ve ismi bişektomidir. Alt yüzün inceliği de bu bölgeye bağlıdır.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/bisektoliz-99-476×580.jpg
Ameliyatsız yanak inceltme , bu bölgeyi inceltip, yüzü kibarlaştırmak adına yaptığımız işlemin adıdır. Ağız içinden kişiye özel açılan bir probla , radyofrekans sistemi kullanılarak , 4/6 seans uygulanır. Herhangi bir yan etkisi yoktur .Ve en güzel yanı da acısızdır. Seanslar 10 gün aralıklarla 45 dakika kadar bir sürede yapılmaktadır. Aynı gün sosyal hayatınıza dönebileceğiniz pratik ve etkili bir işlemdir.

Ameliyatsız Yanak İnceltme (Hollywood Yanağı) İşleminin Farkı Nedir?
Şimdiye kadar yanak inceltme işlemi için tek geçerli yöntem, ağız içerisinden gerçekleştirilen ve bişektomi adıyla bilinen yağ alma (Hollywood Yanağı) cerrahisiydi. Yanaklardaki yağların alınması için ameliyat dışında yanak incelten başarılı bir metot yoktu. Yüzü inceltmenin ameliyatsız ve çok daha kolay bir yöntemi olan VLift, ağız içi monopolar radyofrekans uygulamasıdır.Yanak yağlarını azaltarak yanak dokusunun sıkılaşmasını sağlayan yüksek radyofekans teknolojisi VLift, istenilen şekilde ince yanaklara sahip olmayı sağlıyor. VLift sistemi, ağız içinden yanak altına yerleştirilen bir aparat ile uygulanan monopolar radyofrekans enerjisi ile yağ dokusuna kolayca ulaşıyor. 15- 20 dakikalık bir uygulamayla yağ tabakasına iletilen enerjiyle yağ hücreleri eritiliyor ve kolajen üretimi artırılarak deri altı dokularda sıkılaşma sağlanıyor. Ağrısız bir uygulama olan bu yöntemin 2 seans uygulanması ile yanak bölgesinde kalıcı incelme ve sıkılaşma elde etmek mümkün oluyor.

Ameliyatsız Yanak Estetiği (Hollywood Yanağı) Uygulamasının Yan Etkisi Var mıdır?
Hayır, hem yanak hem çene hattındaki fazla yağ kitlesi küçülür. Yağ hücreleri bir süre sonra lenf sistemiyle vücuttan atılır. Cilt üzerinde herhangi bir deformasyona neden olmayan yanak inceltme işleminin herhangi olumsuz bir yan etkisi yoktur. Hem yüzün alt kısmındaki cildi sıkılaştırır hem de yaşla beraber veya yapısal olarak yüzün alt bölümüne inmiş/toplanmış yağ dokusunda hacim olarak küçülür. Bu çift etkiyle aşağı doğru incelen, zarif yüz hatları ortaya çıkar.Ağız içerisine iletilen enerji ile cilt aynı zamanda toparlanır, kırışıklıkların görünümü hafifler.

Ameliyatsız Yanak Estetiği (Hollywood Yanağı) Uygulaması Neler Sağlar?
– Yanak içi yağ paketinde azaltma ve inceltme görülür.

– Cilt kırışıklıklarında azalma ve cilt germe yaşanır.

– Cildin sağlıklı ve elastik kalmasını sağlamak için dermisin derin bölgelerinde kollajen formasyonu sağlar.

– Kan sirkülasyonu sağlayarak cilt fibroblastların, kollajenin, elastinin, hyaluronik asidin üretimini tetikler.

Yorum yapın

Lütfen yorumunuzu kontrol ediniz.
Lütfen isminizi buraya yazınız.

Son içerikler